MAŁY LORD

6, 7, 8, 10.05.2016

Krakowski "Mały Lord" razi wszelkich sceptyków miotaczem promieni dobra, śpiewa, że ludzie, jeśli tylko zechcą, mogą odmienić siebie i świat. A przecież właśnie o to w tej opowieści chodzi. "Dziennik Gazeta Prawna"

więcej

CABARET LUNAIRE

12, 14.05.2016

„Cabaret lunaire” buduje opowieść o jasnych i demonicznych stronach życia artysty, dla którego ukojeniem jest ostatecznie powrót do niewinności dzieciństwa. "Ruch Muzyczny"

więcej

TUREK WE WŁOSZECH

20, 22.05.2016

(...) W "Turku" gag goni gag – istna slapstickowa komedia. Wartkie tempo, szaleństwo kolorów, akrobacje na scenie, także fizyczne. Ale przede wszystkim wokalne. szwarcman.blog.polityka.pl

więcej

  Aktualności

  STUDIO BALETOWE OPERY KRAKOWSKIEJ W KONCERCIE CHARYTATYWNYM „KOŁYSANKA DLA…”

  Studio Baletowe Opery Krakowskiej wystąpi w charytatywnym koncercie z okazji 10-lecia istnienia Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci pt. „Kołysanka dla…”. Koncert odbędzie się w Filharmonii Krakowskiej w dniu 10 maja 2016 o godz. 18.30. Patronami Honorowymi wydarzenia są...   więcej »

  „MAŁY LORD” ZNÓW ZARAŻA RADOŚCIĄ!

  „Mały Lord” to musical, który podbił serca krakowskiej publiczności. W jednej z recenzji napisano o nim, że zaraża radością. W dniach 6, 7, 8 i 10 maja br. Opera Krakowska ponownie zaprezentuje tę rodzinną opowieść. Przez ostatnie pięć sezonów artystycznych...   więcej »

  KONKURS - NEWSLETTER OPERY KRAKOWSKIEJ (majowa edycja)

  Przypominamy, że bieżące informacje dotyczące m.in. repertuaru naszej sceny (premier, spektakli, koncertów i in.) czy ciekawostek z życia naszej instytucji mogą otrzymywać Państwo w naszym newsletterze. W kwietniowej edycji konkursu poprosiliśmy Państwa o podanie...   więcej »

  Letni Festiwal Opery Krakowskiej na Facebooku!

  Letni Festiwal Opery Krakowskiej jest już na Facebooku! Zachęcamy Państwa do polubienia naszej strony, gdzie znajdą Państwo informacje na temat tego muzycznego wydarzenia, a wśród nich wywiady z artystami, fragmenty recenzji, pytania konkursowe i in.   więcej »

  Letnie święto opery. Rozmowa z Bogusławem Nowakiem, Dyrektorem Naczelnym Opery Krakowskiej

  Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Bogusławem Nowakiem, Dyrektorem Opery Krakowskiej na temat zbliżającego się jubileuszowego XX Letniego Festiwalu, który ukazał się na łamach "Twojej Muzy" (nr 2, kwiecień-maj 2016).   więcej »

  Wywiad z Magdaleną Barylak

  Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu z Magdaleną Barylak, solistką naszego teatru, który ukazał się na łamach „Dziennika Polskiego” (16.04.2016). Rozmawiał red. Mateusz Borkowski. Magdalena Barylak - Teatr operowy się zmienił, zmieniły się...   więcej »

  II FESTIWAL SZTUKI I MUZYKI SAKRALNEJ W OLKUSZU z udziałem naszych artystów

  Artyści Opery Krakowskiej wezmą udział w II Festiwalu Sztuki i Muzyki Sakralnej w Olkuszu, który rozpoczął się 15 kwietnia. Impreza organizowana jest przez Galerię Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu i odbywa się pod honorowym patronatem Księdza Biskupa Piotra...   więcej »

  XX Letni Festiwal Opery Krakowskiej

  Zwieńczeniem sezonu artystycznego będzie XX Letni Festiwal Opery Krakowskiej (9 czerwca – 1 lipca 2016). Jubileuszową edycję Festiwalu pod hasłem Wagner-Verdi-Puccini zainauguruje premiera opery „Tannhäuser” Richarda Wagnera (9 czerwca). Spektakl reżyseruje Laco Adamik...   więcej »

  20% ZNIŻKI NA XX LETNI FESTIWAL OPERY KRAKOWSKIEJ!

  Specjalnie dla naszych widzów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę biletową – karnet na XX Letni Festiwal Opery Krakowskiej (9 czerwca – 1 lipca 2016). Karnet upoważnia do zakupu biletów na spektakle Festiwalu z 20% rabatem (na minimum 5 spektakli)...   więcej »