MAŁY LORD

6, 7, 8, 10.05.2016

Krakowski "Mały Lord" razi wszelkich sceptyków miotaczem promieni dobra, śpiewa, że ludzie, jeśli tylko zechcą, mogą odmienić siebie i świat. A przecież właśnie o to w tej opowieści chodzi. "Dziennik Gazeta Prawna"

więcej

CABARET LUNAIRE

12, 14.05.2016

„Cabaret lunaire” buduje opowieść o jasnych i demonicznych stronach życia artysty, dla którego ukojeniem jest ostatecznie powrót do niewinności dzieciństwa. "Ruch Muzyczny"

więcej

TUREK WE WŁOSZECH

20, 22.05.2016

(...) W "Turku" gag goni gag – istna slapstickowa komedia. Wartkie tempo, szaleństwo kolorów, akrobacje na scenie, także fizyczne. Ale przede wszystkim wokalne. szwarcman.blog.polityka.pl

więcej

  Aktualności

  „MAŁY LORD” ZNÓW ZARAŻA RADOŚCIĄ!

  „Mały Lord” to musical, który podbił serca krakowskiej publiczności. W jednej z recenzji napisano o nim, że zaraża radością. W dniach 6, 7, 8 i 10 maja br. Opera Krakowska ponownie zaprezentuje tę rodzinną opowieść. Przez ostatnie pięć sezonów artystycznych...   więcej »

  KONKURS - NEWSLETTER OPERY KRAKOWSKIEJ (majowa edycja)

  Przypominamy, że bieżące informacje dotyczące m.in. repertuaru naszej sceny (premier, spektakli, koncertów i in.) czy ciekawostek z życia naszej instytucji mogą otrzymywać Państwo w naszym newsletterze. W kwietniowej edycji konkursu poprosiliśmy Państwa o podanie...   więcej »

  Letni Festiwal Opery Krakowskiej na Facebooku!

  Letni Festiwal Opery Krakowskiej jest już na Facebooku! Zachęcamy Państwa do polubienia naszej strony, gdzie znajdą Państwo informacje na temat tego muzycznego wydarzenia, a wśród nich wywiady z artystami, fragmenty recenzji, pytania konkursowe i in.   więcej »

  Letnie święto opery. Rozmowa z Bogusławem Nowakiem, Dyrektorem Naczelnym Opery Krakowskiej

  Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Bogusławem Nowakiem, Dyrektorem Opery Krakowskiej na temat zbliżającego się jubileuszowego XX Letniego Festiwalu, który ukazał się na łamach "Twojej Muzy" (nr 2, kwiecień-maj 2016).   więcej »

  Wywiad z Magdaleną Barylak

  Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu z Magdaleną Barylak, solistką naszego teatru, który ukazał się na łamach „Dziennika Polskiego” (16.04.2016). Rozmawiał red. Mateusz Borkowski. Magdalena Barylak - Teatr operowy się zmienił, zmieniły się...   więcej »

  II FESTIWAL SZTUKI I MUZYKI SAKRALNEJ W OLKUSZU z udziałem naszych artystów

  Artyści Opery Krakowskiej wezmą udział w II Festiwalu Sztuki i Muzyki Sakralnej w Olkuszu, który rozpoczął się 15 kwietnia. Impreza organizowana jest przez Galerię Sztuki Współczesnej BWA w Olkuszu i odbywa się pod honorowym patronatem Księdza Biskupa Piotra...   więcej »

  XX Letni Festiwal Opery Krakowskiej

  Zwieńczeniem sezonu artystycznego będzie XX Letni Festiwal Opery Krakowskiej (9 czerwca – 1 lipca 2016). Jubileuszową edycję Festiwalu pod hasłem Wagner-Verdi-Puccini zainauguruje premiera opery „Tannhäuser” Richarda Wagnera (9 czerwca). Spektakl reżyseruje Laco Adamik...   więcej »

  20% ZNIŻKI NA XX LETNI FESTIWAL OPERY KRAKOWSKIEJ!

  Specjalnie dla naszych widzów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę biletową – karnet na XX Letni Festiwal Opery Krakowskiej (9 czerwca – 1 lipca 2016). Karnet upoważnia do zakupu biletów na spektakle Festiwalu z 20% rabatem (na minimum 5 spektakli)...   więcej »

  Nasz Teatr na You Tube!

  Miło nam poinformować Państwa, że Opera Krakowska posiada swój kanał w serwisie You Tube. Od teraz filmy dotyczące realizowanych przez nas spektakli i wydarzeń możecie Państwo obejrzeć w internecie. Wśród nich są reportaże z przygotowań premier...   więcej »