KONTAKT

"Opera Krakowska" w Krakowie
ul. Lubicz 48
31-512 Kraków
Tel: +48 12 296 62 00 (portiernia)
www.opera.krakow.pl

NIP: 675-000-61-74
REGON: 000278801

Dyrektor Naczelny
BOGUSŁAW NOWAK

Tel. +48 12 296 61 01, +48 12 296 61 02 
Fax: +48 12 296 61 03 
sekretariat@opera.krakow.pl , opera@opera.krakow.pl

 

Z-ca Dyrektora ds. Organizacyjnych
Katarzyna Rytysa-Bańbuła

Tel. +48 12 296 61 01, +48 12 296 61 02 
Fax: +48 12 296 61 03 
sekretariat@opera.krakow.pl , opera@opera.krakow.pl

 

Z-ca Dyrektora ds. Produkcji, Główny Inżynier
Wiesław Sawa
w.sawa@opera.krakow.pl
Tel. +48 12 296 61 07


Sekretariat
Ewa Cierniak, Katarzyna Zając
Tel. +48 12 296 61 01, +48 12 296 61 02 
Fax: +48 12 296 61 03 
sekretariat@opera.krakow.pl , opera@opera.krakow.pl

 


 

Dział Marketingu i Organizacji Widowni

Kasa Opery Krakowskiej
ul. Lubicz 48
Tel. +48 12 296 62 60 (61)

Praca Kasy:
Kasa czynna od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 19:00 oraz w niedziele i święta na dwie godziny przed wieczornym spektaklem (w dniach wystawiania spektakli Opery Krakowskiej). 

Kasa Opery Krakowskiej: Katarzyna Bajer, Magdalena Gaweł, Paulina Warchoł

Rezerwacja biletów: 
Tel. +48 12 296 62 62, +48 12 296 62 63
bilety@opera.krakow.pl , tickets@opera.krakow.pl  

Dział Organizacji Widowni i Marketingu pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 

 

Kierownik Działu: Beata Ciechanowska
Tel. +48 12 296 62 67
b.ciechanowska@opera.krakow.pl

Z-ca Kierownika: Ilona Obrączka-Górska
Tel. +48 12 296 62 65
i.obraczka@opera.krakow.pl

Specjalista ds. Marketingu i PR: Ewa Bąkowska
Tel. +48 12 296 62 29
e.bakowska@opera.krakow.pl  

Koordynator Sprzedaży: Karolina Sularz
Tel. +48 12 296 62 62
k.sularz@opera.krakow.pl 

Koordynator Organizacji Widowni: Elżbieta Szlezyngier
Tel. +48 12 296 62 63
e.szlezyngier@opera.krakow.pl 

Koordynator Organizacji Widowni: Joanna Gorczyńska
j.gorczynska@opera.krakow.pl

Wynajmy, Koordynator ds. Impresariatu i Projektów Edukacyjnych: Anna Adamus
Tel. +48 12 296 62 08 
a.adamus@opera.krakow.pl

Koordynator ds. Impresariatu: Małgorzata Wójsik
Tel. +48 12 296 62 30
m.wojsik@opera.krakow.pl

 

Sekretarz literacki: Elżbieta Tosza
Tel. +48 12 296 62 24
e.tosza@opera.krakow.pl


Dział Koordynacji Pracy Artystycznej
Kierownik Działu: Krzysztof Szafran
Tel. +48 12 296 62 21
koordynacja@opera.krakow.pl


Główny Księgowy: Małgorzata Żak
Tel. +48 12 296 62 45
m.zak@opera.krakow.pl  

Kierownik Administracji: Maria Leśniewska
Tel. +48 12 296 62 05
administracja@opera.krakow.pl  

Kierownik Kadr: Jolanta Sadowska
Tel. +48 12 296 62 26
kadry@opera.krakow.pl  

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

Jeśli jedziecie Państwo własnym samochodem, proponujemy:
- od strony Śródmieścia i Krowodrzy - zaparkować na ul. Kopernika lub na parkingach przy ul. Lubicz
- od strony Podgórza - zaparkować wzdłuż ul. Powstania Warszawskiego
- od strony Nowej Huty - zaparkować na parkingu przy ul. Lubomirskiego
  

Dojazd do Opery środkami komunikacji miejskiej:
- autobusami linii: 124, 125, 152, 182, 184, 424, 501, 502
- tramwajami linii: 4, 5, 7, 9, 10, 14, 19, 20, 50, 52

Szczegółowy rozkład jazdy krakowskiej komunikacji miejskiej znajduje się na stronie internetowej:
http://www.mpk.krakow.pl