A A A
normalny kontrast | duży kontrast

ARIADNA NA NAXOS

14, 16.02

Efektowne przedstawienie, kipiące od pomysłów i niespodzianek. Arlekinada i dowcip dell’arte, fantazja cyrkowa i mit o Minotaurze, karnawał wenecki i bachanalia w finale...

więcej

KONCERT CHARYTATYWNY "DLA AUSTRALII"

15.02.2020

Specjalny koncert charytatywny Artyści Opery Krakowskiej dla Australii to wyraz naszego zaangażowania w pomoc dla trawionego ogniem kontynentu i jego cierpiących mieszkańców oraz zwierząt.

więcej

  Aktualności

  Artyści Opery Krakowskiej dla Australii - specjalny koncert charytatywny

  24.01.2020

  Specjalny koncert charytatywny Artyści Opery Krakowskiej dla Australii to wyraz naszego zaangażowania w pomoc dla trawionego ogniem kontynentu i jego cierpiących mieszkańców...   więcej »

  ROZPOCZĘLIŚMY KARNAWAŁ!

  3.02.2020

  W ubiegłą sobotę na naszej scenie rozpoczął się operowy karnawał. Otworzył go koncert z gościnnym udziałem Nigela Kennedy’ego, a zakończy specjalny spektakl...   więcej »

  ZMARŁ SŁAWOMIR LEWCZUK

  3.02.2020

  Z ogromnym bólem przyjęliśmy informację, że 25 stycznia 2020 roku zmarł Sławomir Lewczuk - architekt, malarz, rysownik, scenograf. Współpracował z Operą Krakowską m.in. przy inscenizacjach...   więcej »

  Teresa Żylis-Gara obchodzi 90. urodziny

  23.01.2020

  Zespół Opery Krakowskiej składa najserdeczniejsze życzenia Teresie Żylis-Gara. Artystka 23 stycznia obchodzi swoje 90. urodziny. Warto pamiętać, że debiutowała w...   więcej »

  Nagrody VOX OPERA 2019 rozdane!

  15.01.2020

  „Spotkanie Przyjaciół współtworzących teatr, odbywające się w rodzinnej atmosferze, by porozmawiać o tym, co było i co jeszcze będzie” – w taki sposób Dyrektor Bogusław Nowak rozpoczął...   więcej »

  NOWA WYSTAWA NA ANTRESOLI - Body Art Gallery

  8.01.2020

  Spektakle „Kandyda” w najbliższy weekend przyniosą moc atrakcji! Jedną z nich jest nowa wystawa na Antresoli naszego teatru - Body Art Gallery!   więcej »

  Koncert noworoczny w Kopalni Soli "Wieliczka"

  5.01.2020

  Od 15 lat Kopalnia Soli "Wieliczka" zaprasza melomanów na tradycyjne koncert noworoczne, których nasz teatr jest współorganizatorem, a nasi Artyści głównymi bohaterami...   więcej »

  TAK WITALIŚMY NOWY ROK!

  2.01.2020

  „W pewien piękny wieczór…” – pod tym hasłem, zaczerpniętym z musicalu „Południowy Pacyfik”, przywitaliśmy w Operze Krakowskiej 2020 rok. Czterokrotnie zaprezentowaliśmy koncert...   więcej »

  Rok Stanisława Moniuszki zakończyliśmy w... Olsztynie!

  23.12.2019

  Rok Stanisława Moniuszki zakończyliśmy w... Olsztynie! W miniony weekend soliści, Balet oraz Chór Opery Krakowskiej wspólnie z Orkiestrą Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie wykonali "Straszny dwór" Stanisława Moniuszki.   więcej »