A A A
normalny kontrast | duży kontrast

„Nowy Rok w Wiedniu - Ostatki w Krakowie”

Jak co roku, na zakończenie karnawału zapraszamy Państwa na Koncert Ostatkowy, który nieprzerwanie od 2010 roku organizujemy pod hasłem „Nowy Rok w Wiedniu - Ostatki w Krakowie”.

Koncert odbędzie się w przeddzień Walentynek, 13 lutego, dlatego na naszej scenie wystąpią pary małżeńskie: Agnieszka i Tomasz Kukowie, Katarzyna i Andrzej Lampertowie, Monika Korybalska i Krzysztof Kozarek, Ewa i Grzegorz Biegasowie, Kristina i Michał Kutnikowie, Małgorzata i Janusz Ratajczakowie. Gośćmi specjalnymi  wieczoru będą Katarzyna Oleś-Blacha, solistka Opery Krakowskiej oraz zespół muzyczny PIN, założony przez Andrzeja Lamperta. Śpiewakom towarzyszyć będzie Orkiestra Opery Krakowskiej pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka i Sebastiana Perłowskiego.

Na program koncertu złożą się utwory z oper, operetek i musicali, takich jak m.in. „Madama Butterfly” G. Pucciniego, „Księżniczka czardasza” E. Kálmána czy „Upiór w operze” A. L. Webbera. Usłyszymy też przeboje: „Pokochaj mnie” z filmu „Czar cyganerii” R. Stolza, „Walc Embarras” J. Wasowskiego, „Felicita” C. Minellono czy „Arrivederci Roma” R. Rascela. Podczas wieczoru nie zabraknie również muzycznych niespodzianek.

Sponsorem Koncertu Ostatkowego jest firma STACO POLSKA Sp. z o.o.