A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Ogłoszenie w sprawie zmian w marcowym repertuarze

11.03.2020

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że na podstawie art. 3 Ustawy z 2 marca 2020 „o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych” oraz rekomendacji premiera M. Morawieckiego o ograniczeniu imprez masowych gromadzących powyżej 500 osób na widowni, a także napływających ze strony grup zorganizowanych i indywidualnych widzów próśb o zwrot kosztów za bilety, zostają wprowadzone następujące zmiany w marcowym repertuarze Opery Krakowskiej:

  1. Spektakle „Kopciuszka” zaplanowane na 13, 14 i 15 marca 2020 roku zostają odwołane.
  2. Warsztaty „Z muzyką od poczęcia” zaplanowane na 14 marca 2020 zostają odwołane.
  3. Spotkanie edukacyjne dla dzieci „Poranki” zaplanowane na 22 marca 2020 zostaje odwołane.
  4. Spektakle „Pan Tralaliński” planowane na 20 marca 2020 zostaną przeniesione na 9 czerwca 2020 (bilety na to wydarzenie zachowują ważność).

W przypadku biletów zakupionych on-line zwrot nastąpi automatycznie na konto, z którego zostały zakupione bilety do 10 dni roboczych.

Bilety zakupione w siedzibie Opery można zwrócić tylko w Kasie z paragonem i biletem – kasa czynna od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00. Zwrotu należy dokonać do końca kwietnia.

W przypadku biletów opłaconych przelewem, zwrot nastąpi na konto, jeśli bilety nie zostały w Kasie osobiście odebrane. Jeśli zostały odebrane, wówczas zwrot należności jest możliwy tylko w Kasie Opery.

O dalszych zmianach dotyczących repertuaru będziemy informować niezwłocznie na naszej stronie internetowej oraz na profilach społecznościowych.

Informacja w Polskim Języku Migowym:

(materiał zrealizowany przez zespół "Kultura Wrażliwa")