A A A
normalny kontrast | duży kontrast

STWÓRZ SCENARIUSZ DO KONCERTU OPERY!

16.11.2020

Szanowni Państwo,
 
decyzją Premiera odwołaliśmy wszystkie nasze listopadowe spektakle. Nie możemy spotkać się z Państwem – naszą Widownią, w naszym teatrze. Ale możemy spotkać się za pośrednictwem internetu – medium, które w dzisiejszych czasach i w obecnej sytuacji stało się powszechną formą kontaktu, nie tylko prywatnego, ale także Artystów z Publicznością. SPOTKAJMY SIĘ ZATEM!


28 listopada o godz. 18:30  zapraszamy Państwa na transmisję „na żywo” z niezwykłego koncertu, podczas którego wystąpią Soliści, Orkiestra i Chór naszego teatru pod dyrekcją Tomasza Tokarczyka. SCENARIUSZ UŁOŻĄ PAŃSTWO SAMI! Poniżej znajduje się link do anonimowej ankiety, w której zamieściliśmy listę 50 utworów. Zawiera ona największe i najbardziej lubiane przez Państwa fragmenty oper, nie tylko z naszego bieżącego repertuaru.


ANKIETA DO GŁOSOWANIA


Każdy nasz Widz może wybrać trzy tytuły operowe, które chciałby usłyszeć podczas koncertu. Te, które zdobędą najwięcej głosów wykonamy dla Państwa w sobotni wieczór. Głosować można do poniedziałku 23 listopada, a kilka dni później spotkamy się online. Czekamy na Państwa głosy i zapraszamy na koncert!


REGULAMIN PLEBISCYTU INTERNETOWEGO