A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Warsztaty operowe Maestry Walewskiej 11-18 VIII 2014

20.05.2014

W dniach 11 – 18 sierpnia 2014 organizatorzy 48. Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju, zapraszają na warsztaty operowe Maestry Małgorzaty Walewskiej,  znakomitej polskiej mezzosopranistki występującej na najsłynniejszych scenach świata i Dyrektor Artystycznej Konkursu i Festiwalu im. Ady Sari w Nowym Sączu.

Warsztaty są przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć na czym polega praca śpiewaka operowego. Codzienne indywidualne lekcje śpiewu będą poprzedzone wykładami, podczas których dowiemy się jaka jest różnica między piosenkarzem a śpiewakiem i czym się różni aktorstwo teatralne od operowego. Maestra Małgorzata Walewska wytłumaczy dlaczego trzeba brać udział w konkursach, jak poruszać się po scenie w stylowej sukni czy smokingu, jak budować postać czy jak sobie radzić z tremą. Poznamy tajemnice pracy z partnerem scenicznym, a także dowiemy się jak okiełznać szalonych reżyserów. 

Aby wziąć czynny udział w warsztatach należy mieć ukończone 16 lat. Osoby zainteresowane udziałem zobowiązane są do przesłania zgłoszenia na adres: kurs@milosnicyopery.pl w terminie do 30 czerwca 2014.

Uwaga! ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, a uczestnictwo jest możliwe po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora.

Organizatorami warsztatów są: Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, Opera Krakowska oraz Stowarzyszenie Miłośników Opery Krakowskiej ARIA.

 

                   

 

Warsztaty z maestrą Małgorzatą Walewską są dofinansowane przez Związek Artystów Wykonawców STOART

Pobierz kartę zgłoszenia:

Szczegółowe informacje o terminach, programie i kosztach warsztatów: