A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Wieczór autorski - Bożena Zawiślak-Dolny

27.09.2019

Wraz z początkiem nowego sezonu zapraszamy na cykl osobistych spotkań z artystami pod tytułem „Wieczór autorski”, podczas których nie zabraknie muzyki, wspomnień, anegdot i rozmów, a także wykonań na żywo, a wszystko to w swobodnej atmosferze przy lampce wina i poczęstunku. 

Bohaterką pierwszego spotkania, 19 października 2019 roku (godz. 19.00), będzie Bożena Zawiślak-Dolny, zasłużona solistka naszej sceny, zapamiętana przez krakowską publiczność jako wspaniała odtwórczyni partii Carmen, oraz wielu znakomitych kreacji (m.in. Łariny w „Eugeniuszu Onieginie, Hrabiny w Damie pikowej, Dulcynei w musicalu Człowiek z La Manchy, czy wielkich ról w operach Gioacchina Rossiniego i Giuseppe Verdiego). 

Podczas wieczoru wystąpią: Katarzyna Zawiślak-Dolny, na stałe związana z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, soliści naszej sceny, ulubieńcy krakowskiej publiczności - Michał Kutnik i Adam Szerszeń, a towarzyszyć im będą muzycy-instrumentaliści - Kristina Kutnik (fortepian), Jacek Bylica (fortepian), Krzysztof Oczkowski (gitara) i Andrzej Włodarz (akordeon).

Bilety w cenie 50 zł do kupienia w Kasie Opery oraz online na stronie internetowej teatru.