A A A
normalny kontrast | duży kontrast

„Z muzyką od poczęcia” – muzykoterapia dla kobiet w ciąży - II edycja

Przyszła mamo! Jeśli chciałabyś poznać techniki muzykoterapii relaksacyjnej, ćwiczenia rozluźniające i oddechowe torem brzusznym, dowiedzieć się jak odczytywać reakcje dziecka na bodźce zewnętrzne czy jak śpiewać kołysanki i piosenki dla dzieci to przyjdź do Opery Krakowskiej na II edycję warsztatów pt. „Z muzyką od poczęcia”.  

Spotkania, które adresujemy do mam i ich dzieci w okresie prenatalnym, pomogą mamom przygotować się do przyjścia na świat dziecka, a także rozwijać zarówno w nich jak i w dzieciach wrażliwość muzyczną. 

Warsztaty poprowadzi muzykolożka i muzykoterapeutka - Karolina Gwardzik, a materiały pomocnicze dla uczestniczek opracuje fizjoterapeutka Monika Gwardzik.

W sezonie 2017/2018 zaplanowano spotkania w dniach:

  • 21 października, godz. 11.00
  • 15 listopada, godz. 17.00
  • 25 listopada, godz. 11.00
  • 2 grudnia, godz. 11.00

Zajęcia prowadzone będą w grupie do 20 osób i potrwają 2 godziny. Po warsztatach zapraszamy na filiżankę herbaty i indywidualne rozmowy z prowadzącą.

Spotkania odbędą na Antresoli Opery Krakowskiej.  Bilety w cenie 6 zł do kupienia w Kasie Opery. 

Projekt „Z muzyką od poczęcia” otrzymał od portalu CzasDzieci.pl wyróżnienie w kategorii „Muzyka” jako jedno z najciekawszych i najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat.


Warsztaty „Z muzyką od poczęcia” realizowane są w ramach projektu „Bon Kultury”, będącego inicjatywą Województwa Małopolskiego i regionalnych instytucji kultury.