A A A
normalny kontrast | duży kontrast

REZERWACJA I SPRZEDAŻ

Sprzedaż i rezerwacja biletów na spektakle, koncerty i inne wydarzenia Opery Krakowskiej rozpoczyna się z dniem publikacji repertuaru na stronie internetowej Opery Krakowskiej. Rezerwacja:

a) osobista:

§  w Dziale Organizacji Widowni przy ul. Lubicz 48 - od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00

 

§  w Kasie Biletowej Opery Krakowskiej przy ul. Lubicz 48 - od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00 oraz w niedziele i święta na dwie godziny przed wieczornym spektaklem (w dniach wystawiania spektakli Opery Krakowskiej).

b) telefoniczna:

§  +48 12 296 62 62, +48 12 296 62 63 (Dział Organizacji Widowni)

§  +48 12 296 62 60, +48 12 296 62 61 (Kasa Biletowa Opery Krakowskiej)

Zapytania mailowe w sprawie zakupu lub możliwości rezerwacji biletów można kierować na adresy e-mail: bilety@opera.krakow.pl lub tickets@opera.krakow.pl.
Na złożone zapytania Opera udziela odpowiedzi w ciągu 3 dni roboczych

Sprzedaż:

a) on-line: KUP BILET

płatność jest realizowana za pośrednictwem serwisu 

Zasady sprzedaży biletów on-line - zobacz

b) w Kasie Opery przy ul. Lubicz 48 – od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00 oraz w niedziele i święta na dwie godziny przed wieczornym spektaklem (w dniach wystawiania spektakli Opery Krakowskiej).

Płatność za zakupione bilety może być dokonywana gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na konto Opery:

46102028920000590205648078 

SWIFT: BPKOPLPW
IBAN: PL46102028920000590205648078 

(w tytule przelewu należy podać: nazwisko osoby na jaką jest wyznaczona rezerwacja, tytuł spektaklu, datę spektaklu). Przelew musi zostać dokonany co najmniej trzy dni robocze przed wyznaczoną datą ważności rezerwacji (decyduje data księgowania przelewu).


Opera Krakowska może dla danego wydarzenia wyznaczyć inny termin rozpoczęcia sprzedaży i rezerwacji biletów. Informacja taka zamieszczana jest każdorazowo na stronie internetowej Opery Krakowskiej w dziale „Repertuar” / „Na Afiszu”, przy danym wydarzeniu.


Serdecznie zapraszamy do zakupu Vouchera Opery Krakowskiej!
To doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto pragnie spędzić niezapomniany wieczór w Operze. Voucher opiewa – w zależności od preferencji – na kwotę 85 lub 170 zł i można go wymienić na bilety. Ważny jest przez cały sezon artystyczny i obdarowana osoba sama może wybrać interesujący ją spektakl w dogodnym terminie.
Szczegóły dostępne w regulaminie.
Zasady bezpieczeństwa w Operze Krakowskiej 
1. Zakazany jest wstęp na wydarzenie osób przebywających na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazujących cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności).
2. Podczas przebywania w miejscu wydarzenia oraz przemieszczania się na terenie obiektu Widzowie powinni poruszać się w sposób zapewniający zachowanie dystansu społecznego tj. pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości min. 1,5 m.
3. Widz zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres przebywania na terenie Opery (od chwili wejścia do gmachu, w trakcie wydarzenia, do momentu opuszczenia budynku).
4. Przy wejściu  do Opery należy  zdezynfekować ręce – środki do dezynfekcji zapewnia Opera. 
5. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do złożenia oświadczenia o stanie swojego zdrowia w dniu udziału w wydarzeniu i przekazania go Obsłudze Widza. Oświadczenie można samodzielnie wydrukować i podpisać (wzór dostępny poniżej), lub odebrać i podpisać przy wejściu do Opery. 
6. Prosimy o wcześniejsze przybycie – przestrzeń dla Widzów udostępniamy  na 1 godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/wydarzenia.