A A A
normalny kontrast | duży kontrast

Muzyką namaluj swój świat

Terminy

Projekt „Muzyką namaluj swój świat” to oferta warsztatów opartych na animacjach i zajęciach muzykoterapeutycznych, skierowanych do osób z niepełnosprawnością ruchu, wzroku i słuchu. W ten sposób Opera Krakowska pragnie dotrzeć do nowej grupy odbiorców, ukazując muzykę jako wspaniałe narzędzie do rozwoju kreatywności i dobrej zabawy. Spotkania prowadzone są  przez inspicjenta naszego teatru oraz muzykoterapeutę Justynę Jarocką-Lejzak.

Podczas pierwszej części spotkań na Antresoli Opery Krakowskiej, zaprosimy uczestników do zabaw w rytm melodii operowych, operetkowych i musicalowych. Atrakcyjne animacje z rekwizytami, plastyczne warsztaty z użyciem wstążek i folii malarskiej uruchomią dziecięcą fantazję i wyobraźnię. W drugiej części spotkania dzieci będą mogły poznać kulisy teatru operowego.

Naszym celem jest motywowanie niepełnosprawnych uczestników do rozwijania swoich umiejętności muzycznych oraz zaciekawienie ich światem opery. Opera jest bowiem dla każdego.

Ilość osób w grupie: 15


Projekt „Muzyką namaluj swój świat” realizowany jest w ramach „Bonu Kultury”, będącego inicjatywą Województwa Małopolskiego i regionalnych instytucji kultury. 

 

Brak informacji o datach